MUĞLA İL MEM ARGE

"81 ÇALIKUŞU MUĞLA" e-Dergimizin 9. Sayısı YayımlandıEğitimin yükselen yıldızı, yeryüzü cenneti Muğla'mızda, eğitim alanında yürüttüğümüz faaliyetlerin bir panoramasını sunduğumuz 81 Çalıkuşu Muğla e-dergimizin 9. sayısını sizlerle buluşturuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığımızın "Güçlü Eğitim, Güçlü Türkiye"  anlayışıyla yürüttüğü eğitim politikalarını, ilimizde hayata geçirerek eğitimin kalitesini daha da yukarılara çıkarmak, öğrencilerimizin modern ve güvenli eğitim ortamlarında nitelikli eğitim almalarını ve geleceğe daha iyi hazırlanmalarını sağlamak adına, Muğla eğitim ailesi olarak canhıraş bir şekilde çalışmaktayız.

2023 Mart ve Nisan ayları etkinliklerini içeren bu sayımızda, depremden etkilenen kardeşlerimiz ve yavrularımız için tüm paydaşlarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız başta olmak üzere Bakanlığımız öncülüğünde, Valiliğimiz himayelerinde, Müdürlüğümüz koordinesinde il genelinde öğretmen ve öğrencilerimizin gayretli çalışmaları sonucu başarıyla yürüttüğümüz projelerimize, öğrencilerimizin eğitimde ve sporda ulusal ve uluslararası platformda elde ettiği başarı hikâyelerine, eğitim yatırımlarımıza, belirli gün ve haftalarda düzenlediğimiz il programlarımıza ve emsal teşkil eden eğitim faaliyetlerimize yer verdik. 

İyi okumalar diliyoruz.

E-dergi için tıklayınız.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.