MUĞLA İL MEM ARGE
81 ÇALIKUŞU MUĞLA" e-Dergimizin 5. Sayısı Yayımlandı
![81 ÇALIKUŞU MUĞLA](/meb_iys_dosyalar/2022_09/02105234_AdsYz_tasarYm.jpg)
Bakanlığımızın talimatlarıyla 81 ilde yürütülen e-dergi projesi kapsamında, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "81 Çalıkuşu Muğla" e-dergimizin 5. sayısı yayımlandı. Şehrimize dair eğitim-öğretim faaliyetlerine, sanatsal, sportif ve kültürel etkinliklere yer verdiğimiz dergimizi sizlere sunuyor; iyi okumalar diliyoruz.
E-dergi için tıklayınız