MUĞLA İL MEM ARGE

8. Sınıf Öğrencilerimiz için Yarıyıl Tatil Rehberim yayınlandı...

8. Sınıf Öğrencilerimiz için Yarıyıl Tatil Rehberim yayınlandı...
8. Sınıf Öğrencilerimiz için Yarıyıl Tatil Rehberim yayınlandı...

Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından 8. sınıf öğrencilerimizin tatil sürecini daha verimli geçirmesi amacıyla hazırladığı "Yarıyıl Tatil Rehberim" isimli kitapçık yayınlanmıştır.

Türkçe, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce, Matematik, Fen Bilimleri derslerine ait 8. sınıf 1. Dönem ünitelerini kapsayan bu çalışmada, 1. dönem konularının tekrar edilmesi, eksikliklerin tespit edilip giderilmesi ve konuların pekiştirilmesi için EBA materyallerinden faydalanarak 8. Sınıf öğrencilerimiz için yol haritası çizilmiştir.

Covid 19 pandemisi sürecinde yüz yüze eğitimin yerine başlatılan uzaktan eğitim sürecini en etkili şekilde yürütmek için her türlü çalışmayı yapma ve öğrencilerimize ulaşabilme gayreti ile velilerimizin ve öğrencilerimizin yükünü hafifletmek, onlara her türlü desteği vermek amacıyla oluşturulan Yarıyıl Tatil Rehberime erişmek için tıklayınız.

 

 

13-01-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.