MUĞLA İL MEM ARGE

4. Uluslararası Felsefe, Eğitim, Sanat ve Bilim Tarihi Sempozyumu 14-18 Nisan 2021 Tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde Düzenlenecek

4. Uluslararası Felsefe, Eğitim, Sanat ve Bilim Tarihi Sempozyumu 14-18 Nisan 2021 Tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde Düzenlenecek

 

Değerli Bilim İnsanları

4. Uluslararası Felsefe, Eğitim, Sanat ve Bilim Tarihi Sempozyumu 14-18 Nisan 2021 tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde düzenlenecektir. Sempozyuma bildiri ile ya da dinleyici olarak katılabilirsiniz.

Hakem değerlendirmelerinin ardından kabul edilen ve sempozyumda sunulan bildiriler Sempozyum Bildiri Özetleri Kitabında yayımlanacaktır. Bildirilerinin tam metin olarak basılmasını isteyen katılımcıların çalışmaları ise Tam Metin Bildiriler Kitabında elektronik olarak yayımlanacaktır.

Bildirilerinin makale olarak yayımlanmasını isteyen katılımcıların çalışmaları ise,  hakem sürecinden geçtikten sonra Filosofija Sociologija (SSCI), Creativity Studies, Eğitim Bilimleri Araştırmaları Dergisi (EBAD-JESR), Eğitim Bilimleri ve Sosyoloji Dergisi (EBIS-JESS), Uluslararası İnsan Bilimleri Dergisi, International Journal on Lifelong Education and Leadership (IJLEL), Karadeniz Sosyal Bilimler Dergisi ve MSKÜ Eğitim Fakültesi Dergilerinde yayınlanabilecektir. Katılımcılar belirtilen dergilere çalışmanın sempozyumda sunulduğunu belirterek bireysel olarak başvurabilirler. Dergiler, hakem değerlendirmelerinin ardından, kabul edilen makaleler için özel sayı ya da normal sayılarında bu makaleleri basacaktır.

Ayrıca, Sempozyum kapsamında karma resim sergisi düzenlenecektir. Sempozyuma resim gönderen katılımcıların çalışmaları Seçici Kurul tarafından değerlendirilecektir. Kabul edilen çalışmalar sempozyum süresince sergilenecektir. Sergilenen çalışmalar için e-katalog hazırlanacaktır. Sempozyuma resim göndermek isteyen katılımcılar ayrıntılı bilgiye "Resim Gönder" linkinden ulaşabilirler.

Konuya ilgi duyan tüm akademisyenleri, araştırmacıları, öğretmenleri ve öğrencileri sempozyuma davet ediyoruz.

Sempozyum 14-18 Nisan 2021 tarihlerinde pandemi nedeniyle tamamen çevrimiçi olarak (ZOOM aracılığıyla) gerçekleşecektir. Toplantılara katılmak için herhangi bir ID numarası ve şifre girmenize gerek yoktur. Katılmak istediğiniz toplantının başlığına tıklayarak dilediğiniz toplantıya katılabilirsiniz. (Toplantıya katılabilmek için, bağlantılara tıkladığınızda karşınıza çıkan kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Kayıt formunu doldurduktan sonra, sayfanın altında yer alan butona tıklamanız, toplantıya katılmanız için yeterlidir.) 

Sempozyum Proğramı İçin Tıklayınız

 10-04-202110-04-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.