MUĞLA İL MEM ARGE
2021/2027 DÖNEMİ ERASMUS+ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
2021/2027 DÖNEMİ ERASMUS+ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.![2021/2027 DÖNEMİ ERASMUS+ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2021_04/13100710_2021_2027_DONEMY_ERASMUS_BYLGYLENDYRMESY.jpg)
12 Nisan Pazartesi akşamı, Müdürlüğümüz Muğla Öğretmen Akademisi tarafından 2021-2027 Dönemi Erasmus+ bilgilendirme toplantısı yapıldı. Eurodesk Proje Koordinatörü Şeyda OKAY konuşmacı olarak konuğumuz oldu ve yeni dönem Erasmus+ projeleri, değişiklikler, bütçe, hareketlilikler hakkında öğretmenlerimize ve yöneticlerimize bilgi verdi.
Programın tekrarını izlememek için tıklayınız.