MUĞLA İL MEM ARGE
2018-2019 Eğitim- Öğretim yılı ''Muğla Eğitimde İyi Örnekler'' projesinin 2. dönem ilçe komisyon değerlendirmeleri başladı.
![2018-2019 Eğitim- Öğretim yılı ''Muğla Eğitimde İyi Örnekler'' projesinin 2. dönem ilçe komisyon değerlendirmeleri başladı.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/31133806_10163601_eYitimde_iyi_Yrnekler_resim.jpg)
Eğitim ve öğretim faaliyetleri kapsamında, iyi örnek olarak kabul edilen çalışmaların ortaya çıkarılması, yaygınlaştırılması ve diğer okul/kurumlar tarafından model alınması amacıyla Müdürlüğümüz tarafından yürütülen ''Muğla Eğitimde İyi Örnekler'' projesinin 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı 2. dönemine ait ilçe komisyon değerlendirmeleri başladı.
Değerlendirme ölçeğine ulaşmak için tıklayınız.