MUĞLA İL MEM ARGE

11. Fizik Çalıştayı 25-26 Şubat 2021 Tarihleri Arasında Çevrimiçi Platformlar Üzerinden Gerçekleştirilecektir.

11. Fizik Çalıştayı 25-26 Şubat 2021 tarihleri arasında online platformlar üzerinden gerçekleştirilecektir. 
11. Fizik Çalıştayı 25-26 Şubat 2021 Tarihleri Arasında Çevrimiçi Platformlar Üzerinden Gerçekleştirilecektir.

İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Kulübü, 2010 yılından bu yana düzenlenen geleneksel Fizik Çalıştayı bu yıl 25-26 Şubat 2021 tarihleri arasında 11'incisini online platformlar üzerinden gerçekleştirilecektir. Fizik Çalıştayı, Türkiye'deki fizik öğrencilerinin düzenlemiş olduğu en büyük organizasyonlardan biri olup, Türkiye'de alanının en iyisi olan değerli akademisyenlerimizin, değerli dekanlarımızın ve katılımıyla bizi onure eden değerli rektörlerimizin konferans ve panellerdeki konuşmaları ile öğrencilere yeni ufuklar açması için düzenlenmektedir. Her yıl büyük çoğunluğunu lise ve lisans öğrencilerinin oluşturduğu yaklaşık 1000 ve üzeri katılımcıya ev sahipliği yapan Fizik Çalıştayı'nın katılımcı sayısında bu yıl kayda değer bir artış beklemekteyiz. Çalıştayımız değerli akademisyenlerimizin üstün bilgilerinden her öğrencinin sınırsız olarak faydalanması için ücretsiz olarak gerçekleşmektedir.

Katılım sağlayan öğrencilere çalıştayımız sonunda katılım sertifikası, değerli akademisyenlere ise teşekkür plaketi verilmektedir. Bu büyük organizasyonda akademisyenlerimizin bilgilerinden faydalanmaları için lise öğrencilerinin katılımını önemsiyoruz.

Çalıştay katılım formuna buradan ulaşabilirsiniz: https://forms.gle/WyJop63SFBKMQhnz8

İrtibat: Selen Nur Yılmaz

0539 890 70 76 selennuryilmaz@ogr.iu.edu.tr

İstanbul Üniversitesi Fizik Kulübü Çalıştay Ekibi

info.iufk@gmail.com

https://www.instagram.com/iufizikkulubu/

https://twitter.com/iufizikkulubu

https://www.facebook.com/iufizikkulubu

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No.12 İç Kapı No.1 Menteşe/MUĞLA - 90 252 280 4800

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.