Zeka Oyunları Kursu 1
EĞİTMEN
Lale SEVER
(Çayboyu Şehit Şenol Özbay Ortaokulu-Kavaklıdere/MUĞLA)

Kavaklıdere ilçesi Çayboyu Şehit Şenol Özbay Ortaokulu2nda görev yapmaktayım. Ağustos 2019 da Ankara hizmetiçi eğitim enstitüsünde Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Zeka Vakfı işbirliği ile gerçekleşen bir haftalık eğitici eğitimi aldım. Bu konuda Kasım ayındaki ara tatil döneminde Kavaklıdere İlçesinde görev yapan öğretmenlere eğitim verdim.              

Açıklama :

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN AÇIKLAMALARI DİKKATLE OKUYUNUZ !!!

Bu eğitim; hizmetiçi eğitim faaliyetidir. Hizmetiçi eğitim faaliyetlerinde Muğla Öğretmen Akademisi web sitesi üzerinden alınan başvurular ARGE Birimi tarafından Hizmetiçi Eğitim Birimine gönderilir. Nihai onay makamı Hizmetiçi Eğitim Birimidir. Başvurunuzun Muğla Öğretmen Akademisi web sitesinden onaylanması eğitime kabul edildiğiniz anlamına gelmemektedir. Eğitime kabul edilmek için başvurunuzun Hizmetiçi Eğitim Birimi tarafından da onaylanması gerekmektedir.

Lütfen eğitimin yapılacağı tarihleri ve saatlerini dikkate alıp size uygun olması durumunda  başvurunuzu yapınız. 

Kurs Bilgileri:
Kurs Türü : Hizmetiçi ,
Kurs Kodu : 2.02.09.01.002
Kontenjan : 25
Eğitmen : Lale SEVER
Kurs İlçesi : Yatağan
Kurs Merkezi : Sonra belirlenecektir. Adresi
Kurs Tarihi : 06.04.2020 - 10.04.2020
Kurs Saatleri : 09:00 - 15:00
Son Başvuru : 23.03.2020 saat 17:30 kadar
Başvuruya Açık İlçeler : Kavaklıdere , Yatağan ,
Kimler Katılabilir? : Bu kursa; Yatağan ve Kavaklıdere ilçelerimizdeki resmi okul/kurumlarda görev yapan yönetici ve öğretmenler başvurabilir.
**Not :
Başvuru Koşulları :
Eğitimde gerekli olacak malzemeleri katılımcı öğretmenler kendileri temin edeceklerdir. Başvuru yapacak katılımcılar açıklamalar bölümünde belirtilen hususları kabul etmiş sayılacaktır.
Üye GirişiYeni Üye Ol