Zeka Oyunları Kursu 1
EĞİTMEN
Meryem TANRIÖVER
(Dalaman Cumhuriyet ilkokulu)

Zekâ Oyunları Uygulamaları Eğitici Eğitmeni

2000 yılında Balıkesir Üniversitesi Fizik Bölümünü birincilikle bitirmiştir. 2002 – 2004 yılları arasında İngilizce, 2005 ve sonrasında da sınıf öğretmenliği yapmaktadır. Commenius, Erasmus+, eTwinning projeleri yürütücülükleri yapmıştır.

2019 yılında yapılan Griceviz uygulaması ile Ankara’da yapılan eğitici eğitimine seçilmiştir. Türkiye Zeka Vakfı tarafından verilen eğitim ile Zeka Oyunları Eğitici Eğitmeni olmuştur. Okulunda açtığı destek eğitim odasında ve sınıfında Zeka oyunları, kodlama ve robotik derslerini ek olarak vermektedir. MEBBİS üzerinden açılan kurslarda da eğitim vermektedir.

2019 yılında Dalaman Cumhuriyet İlkokulu Zeka Takımı ile, Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK'ın destekleriyle düzenlenen "TÜRKİYE OKULLAR ARASI ZEKA OYUNLARI ŞAMPİYONASI"nda İlkokul kategorisinde Muğla 1.si, Bölge 2.si ve Türkiye 5.si olmuşlardır.

“etwinningonline.eba.gov.tr” adresinde “Zeka Oyunlarının Müfredat Bağlantısı ve Disiplinlerarası Kalıcı Öğrenmedeki Yeri” adlı uzaktan eğitimi yayınlanmıştır. http://etwinningonline.eba.gov.tr/course/zeka-oyunlarinin-mufredat-baglantisi-ve-disiplinlerarasi-kalici-ogrenmedeki-yeri/

Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu’nun bu yıl düzenlediği turnuvalara sınıf ve okul takımları ile katılım sağlamıştır.

Açıklama :

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN AÇIKLAMALARI DİKKATLE OKUYUNUZ !!!

Bu eğitim; hizmetiçi eğitim faaliyetidir. Hizmetiçi eğitim faaliyetlerinde Muğla Öğretmen Akademisi web sitesi üzerinden alınan başvurular ARGE Birimi tarafından Hizmetiçi Eğitim Birimine gönderilir. Nihai onay makamı Hizmetiçi Eğitim Birimidir. Başvurunuzun Muğla Öğretmen Akademisi web sitesinden onaylanması eğitime kabul edildiğiniz anlamına gelmemektedir. Eğitime kabul edilmek için başvurunuzun Hizmetiçi Eğitim Birimi tarafından da onaylanması gerekmektedir.

Lütfen eğitimin yapılacağı tarihleri ve saatlerini dikkate alıp size uygun olması durumunda  başvurunuzu yapınız. 

BU KURS PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE VE CUMA GÜNLERİ 17:30-19:45 SAATLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR!

Kurs Bilgileri:
Kurs Türü : Hizmetiçi ,
Kurs Kodu : 2.02.09.01.002
Kontenjan : 25
Eğitmen : Meryem TANRIÖVER
Kurs İlçesi : Dalaman
Kurs Merkezi : Dalaman Cumhuriyet İlkokulu Adresi
Kurs Tarihi : 17.02.2020 - 28.02.2020
Kurs Saatleri : 17:30 - 19:45
Son Başvuru : 09.02.2020 saat 20:00 kadar
Başvuruya Açık İlçeler : Dalaman ,
Kimler Katılabilir? : Dalaman ilçesindeki resmi okullarda çalışan tüm öğretmenler başvuru yapabilir.
**Not :
Başvuru Koşulları :
Eğitimde gerekli olacak malzemeleri katılımcı öğretmenler kendileri temin edeceklerdir. Başvuru yapacak katılımcılar açıklamalar bölümünde belirtilen hususları kabul etmiş sayılacaktır.
Üye GirişiYeni Üye Ol