STEM (Temel Seviye) Kursu
EĞİTMEN
İlhami DURUM
(Milas Merkez Ortaokulu)

2009 yılından bu yana Muğla’nın Milas ilçesinde Teknoloji ve Tasarım öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 2018 yılı Ocak ayında Muğla-Menteşe’de açılan STEM Temel Seviye Kursunu tamamlamıştır.

2018 yılı Mart ayında Muğla-Menteşe’de açılan STEM İleri Seviye Kursunu tamamlamıştır.

2018 yılı Ağustos ayında Aksaray-Merkez’de açılan STEM Eğitici Eğitimi Kursunu (PayaSTEM Merkezi eğitmenlerince verilen) tamamlamıştır.

Açıklama :

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN AÇIKLAMALARI DİKKATLE OKUYUNUZ !!!

Bu eğitim; hizmetiçi eğitim faaliyetidir. Hizmetiçi eğitim faaliyetlerinde Muğla Öğretmen Akademisi web sitesi üzerinden alınan başvurular ARGE Birimi tarafından Hizmetiçi Eğitim Birimine gönderilir. Nihai onay makamı Hizmetiçi Eğitim Birimidir. Başvurunuzun Muğla Öğretmen Akademisi web sitesinden onaylanması eğitime kabul edildiğiniz anlamına gelmemektedir. Eğitime kabul edilmek için başvurunuzun Hizmetiçi Eğitim Birimi tarafından da onaylanması gerekmektedir.

Lütfen eğitimin yapılacağı tarihleri ve saatlerini dikkate alıp size uygun olması durumunda  başvurunuzu yapınız. 

Kurs Bilgileri:
Kurs Türü : Hizmetiçi ,
Kurs Kodu : 2.01.01.02.015
Kontenjan : 30
Eğitmen : İlhami DURUM
Kurs İlçesi : Milas
Kurs Merkezi : Milas Bilim Sanat Merkezi (BİLSEM) Adresi
Kurs Tarihi : 09.03.2020 - 13.03.2020
Kurs Saatleri : 09:30 - 17:00
Son Başvuru : 27.02.2020 saat 23:30 kadar
Başvuruya Açık İlçeler : Bodrum , Milas ,
Kimler Katılabilir? : Bu kursa; Bodrum ve Milas ilçelerimizdeki resmi okul/kurumlarda görev yapan öğretmenler ve yöneticiler başvuru yapabilir.
**Not :
Başvuru Koşulları :
Eğitimde gerekli olacak malzemeleri katılımcı öğretmenler kendileri temin edeceklerdir. Başvuru yapacak katılımcılar açıklamalar bölümünde belirtilen hususları kabul etmiş sayılacaktır.
Üye GirişiYeni Üye Ol