STEM (Temel Seviye) Kursu
EĞİTMEN
Dr Hasan Zühtü OKULU Dr Sertaç ARABACIOĞLU
(Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi)

Hasan Zühtü OKULU

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde İlköğretim Bölümü Fen Bilgisi Öğretmenliğinde STEM eğitimi kapsamında astronomi etkinliklerinin geliştirilmesi ve değerlendirilmesi konusunda doktorasını yapmıştır. Halen MSKÜ Fen Bilgisi Öğretmenliğinde Dr. Öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır.

Sertaç ARABACIOĞLU

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde İlköğretim Bölümü Fen Bilgisi Öğretmenliğinde Öğretmenlerin Sorgulama Temelli Fen Bilimleri Uygulamalarının Değerlendirilmesi ve Geliştirilmesi konusunda doktorasını yapmıştır. Halen MSKÜ Fen Bilgisi Öğretmenliğinde Dr. Öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır.

Açıklama :

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN AÇIKLAMALARI DİKKATLE OKUYUNUZ !!!

Bu eğitim; hizmetiçi eğitim faaliyetidir. Hizmetiçi eğitim faaliyetlerinde Muğla Öğretmen Akademisi web sitesi üzerinden alınan başvurular ARGE Birimi tarafından Hizmetiçi Eğitim Birimine gönderilir. Nihai onay makamı Hizmetiçi Eğitim Birimidir. Başvurunuzun Muğla Öğretmen Akademisi web sitesinden onaylanması eğitime kabul edildiğiniz anlamına gelmemektedir. Eğitime kabul edilmek için başvurunuzun Hizmetiçi Eğitim Birimi tarafından da onaylanması gerekmektedir.

Lütfen eğitimin yapılacağı tarihleri ve saatlerini dikkate alıp size uygun olması durumunda  başvurunuzu yapınız. 30 Kişilik kontenjan kura ile belirlenecektir.

Kurs Bilgileri:
Kurs Türü : Hizmetiçi , Kurs ,
Kurs Kodu : 2.01.01.02.015
Kontenjan : 30
Eğitmen : Dr Hasan Zühtü OKULU Dr Sertaç ARABACIOĞLU
Kurs İlçesi : Menteşe
Kurs Merkezi : Menteşe Şehit Jandarma Binbaşı Kıvanç Cesur Ortaokulu Adresi
Kurs Tarihi : 10.02.2020 - 14.02.2020
Kurs Saatleri : 09:30 - 16:00
Son Başvuru : 30.01.2020 saat 17:00 kadar
Başvuruya Açık İlçeler : Bodrum , Datça , Kavaklıdere , Marmaris , Menteşe , Milas , Ula , Yatağan ,
Kimler Katılabilir? : Bodrum, Datça, Kavaklıdere, Marmaris, Menteşe, Milas, Ula ve Yatağan ilçelerimizde resmi okullarda çalışan Okul Öncesi, İlkokul ve Ortaokul öğretmenleri başvuru yapabilir
**Not :
Başvuru Koşulları :
Eğitimde gerekli olacak malzemeleri katılımcı öğretmenler kendileri temin edeceklerdir. Başvuru yapacak katılımcılar açıklamalar bölümünde belirtilen hususları kabul etmiş sayılacaktır.
Üye GirişiYeni Üye Ol