Masal Anlatıcılığı Eğitimi Kursu
EĞİTMEN
Ece Nur ŞENER
( Anaokulu/İlkokul)

"Masal Terapi Eğitimi", "Eğitim Koçluğu" ve "Yaşam Koçluğu" eğitimlerini Haliç Üniversitesi'nde tamamladım. Masal terapi eğitimi ile ilgili Şemsiana Anaokulu, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi/ Anaokulu,75.Yıl Anaokulu ve Dumlupınar İlkokulu'da  eğitimler veriyorum..

Lisans eğitimim süresince edindiğim bilgi ve becerilerimi, öğrencilerime verimli bir şekilde aktarabilmek ve birikimimle kendimi daha da geliştirmek sürecin sonunda alanımın en iyileri arasında olabilmektir. Ve aynı zamanda Avrupa'da birçok ülke gezerek eğitim hayatlarını inceledim. Böylelikle hem dilimi geliştirdim hem de ülkeler arasındaki eğitim farklılıklarını tespit ettim. Gezdiğim 25 ülke oldu. Ve hala gezilerime devam etmekteyim. Eğitimi takip etmek ve aydınlık yarınlara hizmet etmek benim hayat felsefemdir.Masal terapi serüvenim ise yurt dışında mevcut olan etkinliklerde bulunmam sayesinde gelişti.Eğitimleri takip ederek kendimi bu yönde geliştirdim.Masallar bizim hayallerimizi gerçek kılmaya aracımızdır.Çocuklara masal yoluyla hayallerini gerçek yapmalarını ve vazgeçmemelerini öğütlüyorum.Tek bir gerçek var o da "Her hayal gerçeğini görmeli." Masallar gerçeğin ışığı olsun.

Açıklama :

Açıklama :
BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN AÇIKLAMALARI DİKKATLE OKUYUNUZ !!!

Bu eğitim; hizmetiçi eğitim faaliyetidir. Hizmetiçi eğitim faaliyetlerinde Muğla Öğretmen Akademisi web sitesi üzerinden alınan başvurular ARGE Birimi tarafından Hizmetiçi Eğitim Birimine gönderilir. Nihai onay makamı Hizmetiçi Eğitim Birimidir. Başvurunuzun Muğla Öğretmen Akademisi web sitesinden onaylanması eğitime kabul edildiğiniz anlamına gelmemektedir. Eğitime kabul edilmek için başvurunuzun Hizmetiçi Eğitim Birimi tarafından da onaylanması gerekmektedir.

Lütfen eğitimin yapılacağı tarihleri ve saatlerini dikkate alıp size uygun olması durumunda  başvurunuzu yapınız. 

Kurs Bilgileri:
Kurs Türü : Hizmetiçi ,
Kurs Kodu : 2.01.01.02.037
Kontenjan : 30
Eğitmen : Ece Nur ŞENER
Kurs İlçesi : Menteşe
Kurs Merkezi : Muğla Olgunlaşma Enstitüsü/Masal Atölyesi Adresi
Kurs Tarihi : 09.03.2020 - 13.03.2020
Kurs Saatleri : 17:30 - 19.45
Son Başvuru : 02.03.2020 saat 20:00 kadar
Başvuruya Açık İlçeler : Kavaklıdere , Menteşe , Ula , Yatağan ,
Kimler Katılabilir? : Bu kursa; Menteşe, Ula,Yatağan ve Kavaklıdere ilçelerimizdeki resmi okul/kurumlarda görev yapan öğretmenler başvuru yapabilir.
**Not :
Başvuru Koşulları :
Eğitimde gerekli olacak malzemeleri katılımcı öğretmenler kendileri temin edeceklerdir. Başvuru yapacak katılımcılar açıklamalar bölümünde belirtilen hususları kabul etmiş sayılacaktır.
Üye GirişiYeni Üye Ol