Masal Anlatıcılığı Eğitimi Kursu
EĞİTMEN
Kader DUMAN
(MİLAS/Beçin İlkokulu)

Konya Selçuk Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Anaokulu Öğretmenliği 2009 Lisans Mezunuyum.Masal Anlatıcılığı Eğitimimi Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü Masal Anlatıcılığı Eğitici Eğitimi olarak aldım . Ayrıca Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Fakültesi Çocuk Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü işbirliği ile 23-27 Ekim 2019 tarihlerinde Muğla’ da düzenlenen 2. Uluslararası Temel Eğitim Kongresinde MASALLARLA DRAMA ve MASALLARLA KODLAMA MATERYALi/UYGULAMALAR çalıştaylarına katıldım. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yaşam Boyu Öğrenme Uygulama ve Araştırma Merkezi Yaratıcı Drama Eğitmenlik /Liderlik 1.ve 2. aşamasını tamamlayarak 3. Aşamaya devam etmekteyim .

Okul öncesi dönemdeki öğrencilerde doğa,çevre,bilim,sosyal-duygusal,psiko-motor gelişimlerini destekleyecek tüm projelere katılmaya hazırım. Bunun dışında kitaplara ,eğitimlere , seminerlere , doğa yürüyüşlerine ve yeni yerler görüp keşfetmeye ilgim vardır.

Açıklama :

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN AÇIKLAMALARI DİKKATLE OKUYUNUZ !!!

Bu eğitim; hizmetiçi eğitim faaliyetidir. Hizmetiçi eğitim faaliyetlerinde Muğla Öğretmen Akademisi web sitesi üzerinden alınan başvurular ARGE Birimi tarafından Hizmetiçi Eğitim Birimine gönderilir. Nihai onay makamı Hizmetiçi Eğitim Birimidir. Başvurunuzun Muğla Öğretmen Akademisi web sitesinden onaylanması eğitime kabul edildiğiniz anlamına gelmemektedir. Eğitime kabul edilmek için başvurunuzun Hizmetiçi Eğitim Birimi tarafından da onaylanması gerekmektedir.

Lütfen eğitimin yapılacağı tarihleri ve saatlerini dikkate alıp size uygun olması durumunda  başvurunuzu yapınız. 

KURS HAFTADA 4 GÜN OLACAK ŞEKİLDE PLANLANMIŞTIR.  

KURS GÜN VE SAATLERİ : ÇARŞAMBA 15.30/18.30        PERŞEMBE 15.30/18.30       CUMA 15.30/18.30     CUMARTESİ TÜM GÜN

Kurs Bilgileri:
Kurs Türü : Hizmetiçi ,
Kurs Kodu : 2.01.01.02.037
Kontenjan : 30
Eğitmen : Kader DUMAN
Kurs İlçesi : Milas
Kurs Merkezi : Milas Sakarya Ortaokulu Adresi
Kurs Tarihi : 11.03.2020 - 14.03.2020
Kurs Saatleri : 15:30 - 18:30
Son Başvuru : 04.03.2020 saat 21:00 kadar
Başvuruya Açık İlçeler : Milas ,
Kimler Katılabilir? : Milas ilçesindeki resmi okullarda çalışan tüm öğretmenler başvuru yapabilir
**Not :
Başvuru Koşulları :
Eğitimde gerekli olacak malzemeleri katılımcı öğretmenler kendileri temin edeceklerdir. Başvuru yapacak katılımcılar açıklamalar bölümünde belirtilen hususları kabul etmiş sayılacaktır.
Üye GirişiYeni Üye Ol