İletişimde Farkındalık Eğitimi Semineri
EĞİTMEN
Prof Dr Atılgan ERÖZKAN
(Eğitim Fakültesi / Eğitim Bilimleri Bölümü / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık)

Prof. Dr. Atılgan ERÖZKAN, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora derecelerine sahiptir. Doktora sonrası çalışmalarını da yine aynı alanda sürdürmüş ve sürdürmektedir. ERÖZKAN, tüm çalışmalarında -ulusal ve uluslararası makaleleri, bildirileri, kitap, editörlük ve kitap bölümleri ile- özgün eserler ortaya koymuş nitelikli bir bilim insanı olarak Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanına oldukça önemli katkılar sağlamış ve sağlamaktadır. Halen Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık anabilim dalı başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

Açıklama :

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN AÇIKLAMALARI DİKKATLE OKUYUNUZ !!!

Bu eğitim; hizmetiçi eğitim faaliyetidir. Hizmetiçi eğitim faaliyetlerinde Muğla Öğretmen Akademisi web sitesi üzerinden alınan başvurular ARGE Birimi tarafından Hizmetiçi Eğitim Birimine gönderilir. Nihai onay makamı Hizmetiçi Eğitim Birimidir. Başvurunuzun Muğla Öğretmen Akademisi web sitesinden onaylanması eğitime kabul edildiğiniz anlamına gelmemektedir. Eğitime kabul edilmek için başvurunuzun Hizmetiçi Eğitim Birimi tarafından da onaylanması gerekmektedir.

Lütfen eğitimin yapılacağı tarihleri ve saatlerini dikkate alıp size uygun olması durumunda  başvurunuzu yapınız. 

Kurs Bilgileri:
Kurs Türü : Seminer ,
Kurs Kodu : .
Kontenjan : 30
Eğitmen : Prof Dr Atılgan ERÖZKAN
Kurs İlçesi : Menteşe
Kurs Merkezi : Muğla Olgunlaşma Enstitüsü Adresi
Kurs Tarihi : 19.03.2020 - 19.03.2020
Kurs Saatleri : 13:00 - 18:00
Son Başvuru : 10.03.2020 saat 23:00 kadar
Başvuruya Açık İlçeler : Kavaklıdere , Menteşe , Ula , Yatağan ,
Kimler Katılabilir? : Menteşe, Ula, Yatağan ve Kavaklıdere ilçelerindeki resmi okul/kurumlarda çalışan tüm yöneticiler başvuru yapabilir.
**Not :
Başvuru Koşulları :
Eğitimde gerekli olacak malzemeleri katılımcı öğretmenler kendileri temin edeceklerdir. Başvuru yapacak katılımcılar açıklamalar bölümünde belirtilen hususları kabul etmiş sayılacaktır.
Üye GirişiYeni Üye Ol