GELECEĞİN SINIFINI TASARLAMA EĞİTİMİ
EĞİTMEN
Bora Uğur BODUR
(MEB Öğretmen)

Teknoloji, yenilikçi pedagoji ve disiplinlerarası öğrenme senaryoları konularında mesleki gelişimi hedefleyen DesignFils Stratejik Ortaklık Projesi Kapsamında, Öğretmen Eğitmenliği görevini Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Mentör olarak yürütmektedir. Türkiye’nin 10. Stratejik planında ve tasarlanmakta olan 11. Stratejik planında da yer alan; ‘ Bilim, Teknoloji ve Yenilikçilik’ başlıkları altındaki işgücüne olan ihtiyaç doğrultusunda, 2023 Eğitim Vizyonu’nda da tasarlanması öngörülen ‘bilginin beceriye dönüştürülmesi’ hedefiyle paralel yenilikçi öğrenme ortamlarında problem çözme, eleştirel düşünme, üretkenlik, takım çalışması ve dijital beceriler kazanma gibi 21. Yüzyılın gerektirdiği becerilerin kazandırılmasını sağlayacak Designing Future Innovative Learning Spaces (Design FILS-Geleceğin Yenilikçi Öğrenme Alanlarının Tasarlanması), Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından koordine edilmekte olan Erasmus+ Ana Eylem 2 Okul Eğitimi için Stratejik Ortaklık Projesidir.

Açıklama :

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN AÇIKLAMALARI DİKKATLE OKUYUNUZ !!!

Bu eğitim; hizmetiçi eğitim faaliyetidir. Hizmetiçi eğitim faaliyetlerinde Muğla Öğretmen Akademisi web sitesi üzerinden alınan başvurular ARGE Birimi tarafından Hizmetiçi Eğitim Birimine gönderilir. Nihai onay makamı Hizmetiçi Eğitim Birimidir. Başvurunuzun Muğla Öğretmen Akademisi web sitesinden onaylanması eğitime kabul edildiğiniz anlamına gelmemektedir. Eğitime kabul edilmek için başvurunuzun Hizmetiçi Eğitim Birimi tarafından da onaylanması gerekmektedir.

Lütfen eğitimin yapılacağı tarihleri ve saatlerini dikkate alıp size uygun olması durumunda  başvurunuzu yapınız. 

Kurs Bilgileri:
Kurs Türü : Atölye ,
Kurs Kodu : 28042022
Kontenjan : 300
Eğitmen : Bora Uğur BODUR
Kurs İlçesi : Uzaktan Eğitim
Kurs Merkezi : Uzaktan Eğitim Adresi
Kurs Tarihi : 25.05.2022 - 27.05.2022
Kurs Saatleri : 20:30 - 22:00
Son Başvuru : 25.05.2022 saat 10:00 kadar
Başvuruya Açık İlçeler : Tüm İlçeler ,
Kimler Katılabilir? : Muğla il genelinde resmi ve özel okul/kurumlarda çalışan yönetici ve öğretmenler başvuru yapabilir.
**Not : Bu eğitim uzaktan eğitim şeklinde gerçekleştirilecektir.
Başvuru Koşulları :
Eğitimde gerekli olacak malzemeleri katılımcı öğretmenler kendileri temin edeceklerdir. Başvuru yapacak katılımcılar açıklamalar bölümünde belirtilen hususları kabul etmiş sayılacaktır.
Üye GirişiYeni Üye Ol