EĞİTİMDE OYUN ve OYUNLAŞTIRMA
EĞİTMEN
Zeynep AYDIN Ercan Altuğ YILMAZ
(MEB Öğretmen-Üniversite)

Zeynep Aydın, Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden 2016 mezun olmuş, Gaziantep Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalı’nda yüksek lisans ve doktorasını tamamlamıştır. Halen Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir okulda matematik öğretmeni olarak görev yapmaktadır. “Eğitimde Oyunlaştırma”, “Yaratıcılık ve Yaratıcı Düşünme”, “Aktif Öğrenme”, “Öğrenmeye Yönelik İnanç” ve “Otantik Öğrenme” konularında kitap bölümleri, ulusal ve uluslararası çalışmaları bulunmaktadır.

 

Ercan Altuğ Yılmaz, Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Netron, Bilgeadam ve Turkcell Akademi'de 10 yılı aşkın süre dijital eğitim teknolojileri üzerine çalıştı. Bu süreçte oyun tabanlı ve oyunlaştırılmış birçok ödüllü eğitim projesini hayata geçirdi.

Ercan Altuğ Yılmaz halen Bahçeşehir Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Beykoz Üniversitesi ve ITUSEM, BAUSEM gibi kurumlarda Oyun Tasarımı ve Oyunlaştırma dersleri vermekte. Gamification Meetup ve Gamification Hackathon adlarıyla oyunlaştırma adına birçok etkinlik düzenlemektedir. Aktif olarak girişim merkezleri Startershub, Workinton, KWORKS, Impact Hub, İTÜ Magnet gibi kuluçka merkezlerinde mentorluk yapmaktadır. Şu anda dijitalleşme, dijital eğitim ve iletişim sistemleri, yeni nesil motivasyon, oyun tasarımı, oyunlaştırma, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gibi konularda eğitim ve seminerler verip, kurumlara danışmanlık yapmaktadır. Herkes için Oyunlaştırma; İş'te Oyunlaştırma ve Oyunların Gücü Adına ve Sekizinci Sanat: Oyun olmak üzere dört adet kitabı bulunmaktadır.

Dünyadan seçkin oyun tasarımcısı ve oyunlaştırma uzmanlarının yer aldığı GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Federasyonu'nun Türkiye temsilcisidir. GWC16 Gamification World Congress Madrid, Gamification Europe Brighton UK, Gamicon New Orleans USA, Gamilearn Barcelona gibi 10'dan fazla ülkede oyunlaştırma konferanslarından davet alarak sunum yapan ilk ve tek Türk’tür.

Açıklama :

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN AÇIKLAMALARI DİKKATLE OKUYUNUZ !!!

Bu eğitim; hizmetiçi eğitim faaliyetidir. Hizmetiçi eğitim faaliyetlerinde Muğla Öğretmen Akademisi web sitesi üzerinden alınan başvurular ARGE Birimi tarafından Hizmetiçi Eğitim Birimine gönderilir. Nihai onay makamı Hizmetiçi Eğitim Birimidir. Başvurunuzun Muğla Öğretmen Akademisi web sitesinden onaylanması eğitime kabul edildiğiniz anlamına gelmemektedir. Eğitime kabul edilmek için başvurunuzun Hizmetiçi Eğitim Birimi tarafından da onaylanması gerekmektedir.

Lütfen eğitimin yapılacağı tarihleri ve saatlerini dikkate alıp size uygun olması durumunda  başvurunuzu yapınız. 

Kurs Bilgileri:
Kurs Türü : Atölye ,
Kurs Kodu : 15.02.2022
Kontenjan : 300
Eğitmen : Zeynep AYDIN Ercan Altuğ YILMAZ
Kurs İlçesi : Uzaktan Eğitim
Kurs Merkezi : Uzaktan Eğitim Adresi
Kurs Tarihi : 08.03.2022 - 14.03.2022
Kurs Saatleri : 20:00 - 21:30
Son Başvuru : 07.03.2022 saat 22:00 kadar
Başvuruya Açık İlçeler : Tüm İlçeler ,
Kimler Katılabilir? : Muğla il genelinde resmi ve özel okul/kurumlarda çalışan yönetici ve öğretmenler öğretmenler başvuru yapabilir.
**Not : Bu eğitim uzaktan eğitim şeklinde gerçekleştirilecektir.
Başvuru Koşulları :
Eğitimde gerekli olacak malzemeleri katılımcı öğretmenler kendileri temin edeceklerdir. Başvuru yapacak katılımcılar açıklamalar bölümünde belirtilen hususları kabul etmiş sayılacaktır.
Üye GirişiYeni Üye Ol