Eğitim Koçluğu Kursu
EĞİTMEN
Özlem KAVURAN
(Fethiye Bilim Sanat Merkezi)
Fethiye Bilim Sanat Merkezinde görev yapmaktadır. Öğrenci Koçluğu Eğitici Eğitimi, Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimi, Etkili İletişim Teknikleri Eğitici Eğitimi, Çocuk Zeka Testleri Uygulayıcı Eğitimi, Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmenliği Eğitimi eğitimlerini almıştır.
Açıklama :

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN AÇIKLAMALARI DİKKATLE OKUYUNUZ !!!

Bu eğitim; hizmetiçi eğitim faaliyetidir. Hizmetiçi eğitim faaliyetlerinde Muğla Öğretmen Akademisi web sitesi üzerinden alınan başvurular ARGE Birimi tarafından Hizmetiçi Eğitim Birimine gönderilir. Nihai onay makamı Hizmetiçi Eğitim Birimidir. Başvurunuzun Muğla Öğretmen Akademisi web sitesinden onaylanması eğitime kabul edildiğiniz anlamına gelmemektedir. Eğitime kabul edilmek için başvurunuzun Hizmetiçi Eğitim Birimi tarafından da onaylanması gerekmektedir.

Lütfen eğitimin yapılacağı tarihleri ve saatlerini dikkate alıp size uygun olması durumunda  başvurunuzu yapınız. 

Kurs Bilgileri:
Kurs Türü : Hizmetiçi ,
Kurs Kodu : 1.02.02.01.002
Kontenjan : 30
Eğitmen : Özlem KAVURAN
Kurs İlçesi : Marmaris
Kurs Merkezi : Sonra belirlenecektir. Adresi
Kurs Tarihi : 06.04.2020 - 10.04.2020
Kurs Saatleri : 09:00 - 15:00
Son Başvuru : 23.03.2020 saat 17:30 kadar
Başvuruya Açık İlçeler : Datça , Marmaris ,
Kimler Katılabilir? : Bu kursa; Marmaris ve Datça ilçelerimizdeki resmi okul/kurumlarda görev yapan yönetici ve öğretmenler başvuru yapabilir.
**Not :
Başvuru Koşulları :
Eğitimde gerekli olacak malzemeleri katılımcı öğretmenler kendileri temin edeceklerdir. Başvuru yapacak katılımcılar açıklamalar bölümünde belirtilen hususları kabul etmiş sayılacaktır.
Üye GirişiYeni Üye Ol