Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi Kursu
EĞİTMEN
Banu YULUK
(Gölköy Ahmet Naci Coşgunoğlu İ.)

2016 yılından bu yana da Muğla ili Bodrum ilçesinde sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
2016 yılında akıl ve zeka oyunları 2 eğitimini ve 2019 yılında akıl ve zeka oyunları eğitici eğitmenliği eğitimini almıştır.  Türkiye Akıl ve Zeka oyunları Federasyonun her yıl düzlediği Türkiye şampiyonalarında çeşitli kategorilerde 2017 yılında Muğla 2.liği ve ,2018 yılında Muğla 2.liği dereceleri alan  öğrencilere danışmanlık yapmıştır. Muğla ili Bodrum İlçesinde eTwinning  projeleri kapsamında ilçede akıl ve zeka oyunları turnuvalarında görev almış ve 5 farklı kategoride 1.lik ve 2.lik elde eden öğrencilere danışmanlık yapmıştır. 
 

Açıklama :

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN AÇIKLAMALARI DİKKATLE OKUYUNUZ !!!

Bu eğitim; hizmetiçi eğitim faaliyetidir. Hizmetiçi eğitim faaliyetlerinde Muğla Öğretmen Akademisi web sitesi üzerinden alınan başvurular ARGE Birimi tarafından Hizmetiçi Eğitim Birimine gönderilir. Nihai onay makamı Hizmetiçi Eğitim Birimidir. Başvurunuzun Muğla Öğretmen Akademisi web sitesinden onaylanması eğitime kabul edildiğiniz anlamına gelmemektedir. Eğitime kabul edilmek için başvurunuzun Hizmetiçi Eğitim Birimi tarafından da onaylanması gerekmektedir.

Lütfen eğitimin yapılacağı tarihleri ve saatlerini dikkate alıp size uygun olması durumunda  başvurunuzu yapınız.

Kurs merkezi ilerleyen günlerde belirlenecektir. Kurs merkezinin merkezi ve ulaşımı kolay bir okul olmasına özen gösterilecektir.

Kurs Bilgileri:
Kurs Türü : Hizmetiçi ,
Kurs Kodu : 02.02.09.01.005
Kontenjan : 25
Eğitmen : Banu YULUK
Kurs İlçesi : Bodrum
Kurs Merkezi : Sonra Belirlenecektir Adresi
Kurs Tarihi : 11.11.2019 - 15.11.2019
Kurs Saatleri : 16:00 - 21:00
Son Başvuru : 02.11.2019 saat 23:00 kadar
Başvuruya Açık İlçeler : Bodrum ,
Kimler Katılabilir? : Bodrum ilçesindeki resmi okul ve kurumlarda görev yapan öğretmenler
**Not :
Başvuru Koşulları :
Eğitimde gerekli olacak malzemeleri katılımcı öğretmenler kendileri temin edeceklerdir. Başvuru yapacak katılımcılar açıklamalar bölümünde belirtilen hususları kabul etmiş sayılacaktır.
Üye GirişiYeni Üye Ol