MUĞLA İL MEM ARGE

Culinart Projesi 3. Odak Grubu Çalışması

Culinart Projesi 3. Odak Grubu Çalışması
Culinart Projesi 3. Odak Grubu Çalışması

27-02-201927-02-2019

 

 

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce yürütülen KA3 CULINART: Designing a Joint VET Qualification in Culinary Arts and Pilot Pathways for Continuing Training isimli proje kapsamında planlanan 3. odak grubu çalışması Eğitim alanında Politika Belirleyiciler, Akademisyenler, Sektörel Temsilciler olarak otel işletmecileri, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Temsilcileri, aşçılık alanında mesleki eğitim veren okullarımızda görevli İdareci ve Öğretmenler, Mesleki Eğitim Merkezleri Müdürleri, Proje Yürütme Ekip Üyeleri ve aşçılık alanında eğitim gören Öğrencileri katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Turizm ve konaklama, yiyecek içecek hizmetleri ve gastronomi alanındaki güncel gelişmelerin, aşçılık alanında mesleki eğitim olanaklarının, ulusal ve Avrupa yeterliliklerinin, mezunların istihdam olanaklarının ve eğitimi politikaları belirlenmesinde sektörün katılımı konularında tartışma ve bilgi alışverişi yapılan çalışmada aşçılık alanında staj uygulamasına katılan öğrencilerin staj sırasında karşılaştıkları sorunlar de ele alınmıştır.

Proje kapsamında yapılan çalışmalar http://culinart-europe.eu/index.php adresindeki proje web sitesinde yayınlanmaktadır. Aynı proje sosyal medya hesapları da aktif olarak kullanılabilmektedir.

INSTAGRAM

culinart_project

 

 LinkedIn

 

culinart_project

 

Youtube

CulinArt Project

 

Facebook

@CulinArtProject

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi No12 İç kapı no1 Menteşe/MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.